دپارتمان کودک شهـر آشـوب

دپارتمان کودک

ما به کودکان موسیقی یاد نمی‌دهیم؛ یاد می‌دهیم تا با موسیقی زندگی کنند.
کودک

درباره دپارتمان کودک نوای شهرآشوب

شش سال اول زندگی کودکان دوران طلایی رشد و تقویت هوش آن‌هاست. کودکان در این سن می‌توانند مهارت اولیه و خلاقیت لازم در هر زمینه‌ای را به‌راحتی یاد بگیرند. بنابراین هر چه در این دوره آگاهانه‌تر عمل کنیم، می‌توانیم آینده‌ای درخشان را برایشان رقم بزنیم.

همان طور که می‌دانید تقویت هوش و خلاقیت کودکان در شش سال اول زندگی بسیار اهمیت دارد. ما در آموزشگاه موسیقی نوای شهر آشوب با تشکیل دپارتمان کودک سعی کردیم محیطی خلاق و پرنشاط را برای کودکان ایجاد کنیم. در دپارتمان کودک؛ کودکان به طور حرفه‌ای و کاملا اصولی با در نظر گرفتن سنشان نت‌های موسیقی، درک ریتم، توانایی همنوازی، فعالیت حرکتی ریتمی و مشارکت در کارهایی گروهی را یاد می‌گیرند. دپارتمان کودک شهر آشوب فرصت بسیار خوبی برای رشد کودکان و پرورش استعداد موسیقی آن‌ها در بزرگسالی است.

گروه سنی 8 تا 30 ماه:

این بازه سنی دوره‌ی وابستگی کودک به والدین خود است. بنابراین تمام دوره‌ها در این بازه به صورت والد و کودک برگزار می‌شود.

گروه سنی 2/5 تا 4 سال:

در این سن کودک در مرحله‌ی کشف هویت خود و همنان وابسته‌ی والدینش است. بنابراین در این مرحله تلاش می‌شود تا در وهله‌ی اول برای او احساس امنیت و آرامش در فضای کلاس ایجاد شود.

گروه سنی 4 تا 6 سال:

ورود جدی کودکان به دنیای موسیقی از این گروه اتفاق می‌افتد. اما در بستر یادگیری شاد به زبان کودکان. یعنی همراه با بازی، قصه‌گویی، هنر و...

گروه سنی 6 تا 8 سال:

ما به این گروه سنی می‌گوییم دوره‌ی گذار. یعنی دوره‌ای که کودکان می‌توانند کلاس‌های تخصصی ساز را شروع کنند اما خیلی از آنها هنوز آماده‌ی کلاس جدی نیستند.

تیم دپارتمان کودک نوای شهرآشوب

مهسا هنردوست
مهسا هنردوستسرپرست آموزش
عاشق یاد دادن و یاد گرفتن
ناهید شرف‌الدین‌زاده
ناهید شرف‌الدین‌زادهمشاور آموزشی دپارتمان کودک
قصه‌گو و بسیار باتجربه در دنیای پرورش کودکان

گروه های سنی دپارتمان کودک نوای شهرآشوب

دپارتمان کودک نوای شهرآشوب

سوالات متداول دپارتمان کودک