شهرآشوب آنلاین شهـر آشـوب

شهرآشوب آنلاین

مدرسه‌ی آنلاین نوای شهر آشوب یک فرصت مناسب برای یادگیری موسیقی بدون محدودیت جغرافیایی است. در مدرسه آنلاین موسیقی می‌توانید به کمک تکنولوژی در هر شرایطی با استفاده از موبایل و اینترنت به صورت تخصصی موسیقی را یاد بگیرید.
دوره ها
شهرآشوب آنلاین

درباره شهرآشوب آنلاین

تا مدت زمان طولانی احتمالا تفکر خیلی از ما این بوده که از راه دور نمی توان آموخت. درس مدرسه را هم نمی توان چه برسد به ساز که نیاز به شنیدن دقیق دارد و مدرس باید بتواند دستان هنرجو را در زمان نوازندگی ببیند. اما تجربه ی کرونا و جبر به آموختن از راه دور به همه ی ما یاد داد که می توان با برطرف کردن برخی محدودیت ها و ایجاد امکانات مناسب ، فرصت یادگیری بدون محدودیت را برای همه ایجاد کرد.

ما هم درنوای شهرآشوب در پی چنین تجربه ای تلاش کردیم تا با ایجاد امکانات لازم از جمله پلتفرم مناسب بستری را فراهم کنیم تا علاقه مندان به موسیقی در هر نقطه ای از کشور یا خارج از آن بتوانند با در دسترس داشتن یک موبایل یا کامپیوتر و نیز ساز خود، از آموزش حرفه ای موسیقی بهره مند شوند. از مزایای یادگیری آنلاین موسیقی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پرداخت هزینه ی کمتر نسبت به آموزش حضوری
  • صرفه جویی در وقت و هزینه
  • ارسال و دریافت تمرین ها از طریق پرتال اختصاصی
  • بهره مندی از کلاس در موقعیت های مختلف مثل سفر (البته منهای سازهایی مثل پیانو که قابلیت جابجایی مدام ندارند) نکته ی قاب ذکر این است که در آموزش آنلاین روش تدریس هیچ تفاوتی با آموزش حضوری ندارد و در عین حال هنرجو می تواند با هماهنگی آموزشگاه و مدرس خود، طی بازه های زمانی مشخص جلساتی را به جهت رفع اشکال حضوری، به آموزشگاه مراجعه نماید.
  • امکان تمدید ثبت نام بصورت آنلاین

شهرآشوب آنلاین نوای شهرآشوب

Page Not Found 404

باشگاه مشتریان نـوای شهـر آشـوب

عضو خانواده شهرآشوب شوید!

سوالات متداول شهرآشوب آنلاین